Bandırma Feribot Seferleri - Feribot Saatleri

Bandırma feribot seferleri ve Yenikapı Bandırma feribot saatleri hakkında bilgilerin yer aldığı, Bandırma feribot ve Yenikapı Bandırma deniz ulaşımı hakkında zamanın, saatlerin, seferlerin sunulduğu sayfa.
 

Bandırma'ya İstanbul'dan ulaşımda en çok tercih edilen seçeneklerden biri deniz yoludur.

İstanbul'a 340 km uzaklıkta bulunan Bandırma'ya ulaşımda deniz yolu ve feribot en sık kullanılan alternatiflerin başında gelmektedir. Yaz-kış devam eden deniz yolu ve feribot seferleri Bandırma'ya ulaşmanın en kolay ve hızlı yoludur.

İDO'nun düzenlemiş olduğu seferler İstanbul'da Yenikapı'dan yapılmaktadır. Bandırma feribotunun sefer sayıları ve saatleri kış ve yaz tarifelerine göre değişmektedir.

Kış tarifesi kapsamında karşılıklı olarak her gün 2 sefer vardır. İlk sefer sabah 07:00'de, ikinci sefer ise saat 18:00'de yapılmaktadır.

Bandırma feribotunu kullanmanız için önceden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Biletlerinizi telefonla ya da İDO'nun internet sitesinden satın alabilirsiniz.

Bandırma feribot seferleri yaz tarifesine 1 Nisan'da geçer. Güncellenmiş sefer saatlerine ve detaylı bilgiye İDO'nun web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 
 
 

Gezgin - 5 Şubat 2010, Cuma - Yorum Sayısı : 0

Gezgin - 17 Ekim 2009, Cumartesi - Yorum Sayısı : 0

Gezgin - 9 Ekim 2009, Cuma - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Marmaranın en gözde tatil beldesi Erdek'de konaklama seçenekleri için Erdek Otelleri sayfasını inceleyin.

Upuzun kumsal, masmavi bir deniz, Sarımsaklı tatili için Sarımsaklı Otelleri sayfasını inceleyin.

Ayvalık geziniz öncesi Ayvalık Otel Fiyatları hakkında bilginiz olsun.

Seyahat Tüyoları